Poslovna enota Novo mesto

Irena Grubar

Vodja PE za poslovanje s prebivalstvom

T: 07 394 23 54

M: 030 212 008

E: irena.grubar@sparkasse.si

Matjaž Razpotnik

Osebni finančni svetovalec

T: 07 394 23 47

M: 030 612 664

E: matjaz.razpotnik@sparkasse.si

 

Nadja Bukovec

Osebna finančna svetovalka

T: 07 394 23 46

M: 030 612 664

E: nadja.bukovec@sparkasse.si

Mateja Unetič

Finančna svetovalka za poslovanje z gospodarstvom

T: 07 394 23 42

M: 041 397 069

E: mateja.unetic@sparkasse.si

 

David Žnidaršič

Finančni svetovalec za gradnjo in bivanje

T: 07 391 87 00

M: 030 600 097

E: david.znidarsic@sparkasse.si

Lara Medžimurec

Osebna finančna svetovalka

T: 07 394 23 52

M: 030 642 557

E: lara.medjimurec@sparkasse.si

 

Poslovna enota Koper

Danijela Kalin

Vodja PE za poslovanje s prebivalstvom

T: 05 662 59 70

M: 030 646 126

E: danijela.kalin@sparkasse.si

 

Diana Pavčnik

Finančna svetovalka za gradnjo in bivanje

T: 05 662 51 80

M: 031 659 737

E: diana.pavcnik@sparkasse.si

 

Gordana Subotić

Osebna finančna svetovalka

T: 05 662 51 92

M: 030 612 669

E: gordana.subotic@sparkasse.si

 

Alenka Lednik Zelenjak

Finančna svetovalka za poslovanje z gospodarstvom

T: 05 662 51 96

M: 051 335 424

E: alenka.lednikzelenjak@sparkasse.si

 

Danijela Jakomin Šavron

Finančna svetovalka za gradnjo in bivanje

T: 05 662 51 88

M: 040 456 995

E: danijela.jakominsavron@sparkasse.si

 

Poslovna enota Murska Sobota

Gorazd Kerec

Vodja PE za poslovanje s prebivalstvom

T: 02 512 42 08

M: 030 642 558

E: gorazd.kerec@sparkasse.si

Tomaž Pleteršnik

Osebni finančni svetovalec

T: 02 512 42 02

M: 030 612 665

E: tomaz.pletersnik@sparkasse.si

 

Darja Jošar

Osebna finančna svetovalka

T: 02 5124 206

M: 030 612 665

E: darja.josar@sparkasse.si

Janez Škafar

Finančni svetovalec za gradnjo in bivanje

T: 02 512 42 12

M: 041 659 285

E: janez.skafar@sparkasse.si

 

Ana Viher

Osebna finančna svetovalka

T: 02 512 42 00

M: 030 612 665

E: ana.viher@sparkasse.si

Klaudija Kuhar Kerčmar

Finančna svetovalka za poslovanje z gospodarstvom

T: 02 512 42 26

M: 041 327 590

E: klaudija.kuharkercmar@sparkasse.si

 

Poslovna enota Maribor

Dejan Meglič

Vodja PE za poslovanje s prebivalstvom

T: 02 235 29 26

M: 031 675 395

E: dejan.meglic@sparkasse.si

Marko Verbnjak

Osebni finančni svetovalec

T: 02 235 29 42

M: 030 611 656

E: marko.verbnjak@sparkasse.si

 

Janko Štandeker

Osebni finančni svetovalec

T: 02 235 29 55

M: 030 612 666

E: janko.standeker@sparkasse.si

 

Tanja Šmid

Finančna svetovalka za gradnjo in bivanje

T: 02 235 29 56

M: 041 659 289

E: tanja.smid@sparkasse.si

 

Mihaela Ivičak

Finančna svetovalka za poslovanje z gospodarstvom

T:  02 235 29 12

M: 030 648 455

E: mihaela.ivicak@sparkasse.si 

 

Urban Lavrenčič

Vodja poslovnega centra Maribor

T: 02 235 29 04

M: 030 612 666

E: urban.lavrencic@sparkasse.si

 

Valentin Mikek

Osebni finančni svetovalec

T: 02 235 29 52

M: 030 612 666

E: valentin.mikek@sparkasse.si

 

Vesna Robnik

Finančna svetovalka za gradnjo in bivanje

T: 02 235 29 14

M: 051 694 430

E: vesna.robnik@sparkasse.si

 

Mateja Gabrijan

Finančna svetovalka za poslovanje z gospodarstvom

T: 02 235 29 08

M: 051 319 255

E: mateja.gabrijan@sparkasse.si

 

Karolina Kopič

Osebna finančna svetovalka

T:  02 235 29 22

M: 030 612 666

E: karolina.kopic@sparkasse.si

 

 

Jure Lešnik

Osebni finančni svetovalec

T: 02 235 29 54

M: 030 612 666

E: jure.lesnik@sparkasse.si

 

Tadeja Kavčič

Finančna svetovalka za gradnjo in bivanje

T: 02 235 29 06

M: 051 691 754

E: tadeja.kavcic@sparkasse.si

Blanka Sterniša

Finančna svetovalka za poslovanje z gospodarstvom

T: 02 235 29 16

M: 031 654 780

E: blanka.sternisa@sparkasse.si

 

Poslovna enota Celje

Sabina Čanaki

Vodja PE za poslovanje s prebivalstvom

T: 03 424 45 05

M: 030 609 133

E: sabina.canaki@sparkasse.si

Blaž Luskar

Osebni finančni svetovalec

T: 03 424 45 00

M: 030 612 667

E: blaz.luskar@sparkasse.si

 

Branko Miklaužin

Finančni svetovalec za poslovanje z gospodarstvom

T: 03 424 45 02

M: 031 682 248

E: branko.miklauzin@sparkasse.si

 

Vanja Dolar

Vodja PE za poslovanje z gospodarstvom

T: 03 424 45 50

M: 051 302 734

E: vanja.dolar@sparkasse.si

Tjaša Strnišnik

Finančna svetovalka za gradnjo in bivanje

T: 03 424 45 52

M: 030 451 956

E: tjasa.strnisnik@sparkasse.si

 

Andreja Krajnčan

Osebna finančna svetovalka

T: 03 424 45 56

M: 041 700 984

E: andreja.krajncan@sparkasse.si

 

Jure Medved

Finančni svetovalec za gradnjo in bivanje

T: 03 424 45 16

M: 030 646 102

E: jure.medved@sparkasse.si

 

Poslovna enota Kranj

Vojko Šerbec

Vodja PE za poslovanje s prebivalstvom

T: 04 256 86 10

M: 030 642 561

E: vojko.serbec@sparkasse.si

Anže Božič

Osebni finančni svetovalec

T: 04 256 86 16

M: 030 646 105

E: anze.bozic@sparkasse.si

 

Boris Vrankar

Finančni svetovalec za poslovanje z gospodarstvom

T: 04 256 86 06

M:  031 689 766

E: boris.vrankar@sparkasse.si

 

Vesna Čop

Osebna finančna svetovalka

T: 04 256 86 24

M: 030 612 668

E: vesna.cop@sparkasse.si

 

Matej Zelnik

Finančni svetovalec za gradnjo in bivanje

T: 04 256 86 05

M: 031 654 781

E: matej.zelnik@sparkasse.si

 

Aljaž Židan

Osebni finančni svetovalec

T: 04 256 86 04

M: 030 612 668

E: aljaz.zidan@sparkasse.si

 

Matevž Hostar

Finančni svetovalec za gradnjo in bivanje

T: 04 256 86 28

M: 031 779 658

E: matevz.hostar@sparkasse.si

 

Poslovna enota Ljubljana

Matej Gabrič

Vodja PE za poslovanje s prebivalstvom

T: 01 583 22 21

M: 051 690 382

E: matej.gabric@sparkasse.si

Nataša Zupančič

Osebna finančna svetovalka

T: 01 583 22 65

M: 030 646 104

E: natasa.zupancic@sparkasse.si

 

Žiko Blagojevič

Osebni finančni svetovalec

T: 01 583 23 02

E: ziko.blagojevic@sparkasse.si

 

Andreja Švarc

Finančna svetovalka za gradnjo in bivanje

T: 01 583 23 06

M: 041 397 071

E: andreja.svarc@sparkasse.si

 

Gregor Cvetko

Finančni svetovalec za poslovanje z gospodarstvom

T: 01 583 22 40

M: 031 387 527

E: gregor.cvetko@sparkasse.si

 

Aleš Matjaž

Finančni svetovalec za poslovanje z gospodarstvom

T: 01 583 23 43

M: 031 779 657

E: matjaz.ales@sparkasse.si

 

Danica Korošec

Vodja poslovnega centra Ljubljana

T: 01 583 22 18

M: 051 634 606

E: danica.korosec@sparkasse.si

 

Tina Praznik

Osebna finančna svetovalka

T: 01 583 22 05

E: tina.praznik@sparkasse.si

 

Vernesa Šabić

Finančna svetovalka za gradnjo in bivanje

T: 01 583 29 03

M: 030 604 960

E: vernesa.sabic@sparkasse.si

Andraž Franko

Finančni svetovalec za gradnjo in bivanje

T: 01 583 22 42

M: 031 677 200

E: andraz.franko@sparkasse.si

 

Žiga Dolinšek

Finančni svetovalec za poslovanje z gospodarstvom

T: 01 583 22 54

M: 041 362 064

E: ziga.dolinsek@sparkasse.si

 

Danijela Golub

Osebna finančna svetovalka

T: 01 583 22 43

E: danijela.golub@sparkasse.si

 

 

Nebojša Ribać

Osebni finančni svetovalec

T: 01 583 22 48

M: 041 704 820

E: nebojsa.ribac@sparkasse.si

Maja Dabižljević

Finančna svetovalka za gradnjo in bivanje

T: 01 583 29 32

M: 030 646 121

E: maja.dabizljevic@sparkasse.si

Romana Kamšek

Finančna svetovalka za poslovanje z gospodarstvom

T: 01 583 23 22

M: 031 362 932

E: romana.kamsek@sparkasse.si

 

Viljem Iskra

Finančni svetovalec za poslovanje z gospodarstvom

T: 01 583 22 51

M: 031 626 843

E: viljem.iskra@sparkasse.si

 

Poslovna enota Ljubljana

Eva Mulej

Osebna finančna svetovalka

T: 01 549 78 03

E: eva.mulej@sparkasse.si

Boštjan Mekić

Osebni finančni svetovalec

T: 01 549 78 02

E: bostjan.mekic@sparkasse.si

 

Ana Vrhovnik

Osebna finančna svetovalka

T: 01 235 51 60

E: ana.vrhovnik@sparkasse.si

Matjaž Rössler

Osebni finančni svetovalec

T: 01 549 78 04

M: 030 646 103

E: matjaz.roessler@sparkasse.si

Poslovna enota Ljubljana

Gregor Čadež

Vodja PE za poslovanje s prebivalstvom

T: 059 339 961

M: 031 658 354

E: gregor.cadez@sparkasse.si

 

Velimirka Petrovič

Osebna finančna svetovalka

T: 059 339 963

E: velimirka.petrovic@sparkasse.si

 

Nina Švajger

Osebna finančna svetovalka

T: 059 339 962

E: nina.svajger@sparkasse.si

 

Poslovna enota Ljubljana

Bine Schmitzberger

Vodja PE za poslovanje s prebivalstvom

T: 01 235 51 69

M: 041 704 827

E: bine.schmitzberger@sparkasse.si

 

Lado Grgurič

Finančni svetovalec za gradnjo in bivanje

M: 051 607 865

E: lado.grguric@sparkasse.si

Tadej Krebs

Osebni finančni svetovalec

T: 01 235 51 67

M: 030 642 556

E: tadej.krebs@sparkasse.si 

 

Andraž Bebar

Osebni finančni svetovalec

T: 01 235 51 68

E: andraz.bebar@sparkasse.si

 

Svetovalni center Šempeter pri Novi Gorici

Alenka Rozman

Finančna svetovalka za poslovanje z gospodarstvom

T: 05 338 34 38

M: 051 684 502

E: alenka.rozman@sparkasse.si

Potrebujete pomoč?

Oddajte povpraševanje